- Bun Venit pe Shadow Clan Forum .
- Cautam membri pentru echipa de Wow si FiFa .
- Asculta cea mai buna muzica alaturi de Deejay-ul nostru .
- Dati cu parerea la Sondajele Forumului.
- Staff'ul Shadow va ureaza o zi buna in continuare.

<script>
<table border="0" cellpadding="2" cellspacing="2" width="100%">
<tbody><tr><td class="content" align="center"><font size="3">

<span style="font-weight: bold;"><script language="JavaScript1.2">

/Flashing Neon /

var message="Shadow Clan"
var neonbasecolor="blue"
var neontextcolor="Red"

AcasaAcasa    FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

• Alegeti un titlu cat mai explicit care reflecta problema voastra, daca titlul nu este relevant, nu vi se va raspunde pana nu-l editati.
• Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, wtf, gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Prin urmare astfel de limbaj nu este permis.
• Daca aveti o problema cu forumul dumneavoastra .pune-ti in fata titlului versiunea forumului(de exemplu [phpbb2] .[phpbb3] .[punBB] sau [invision] )

Descriere : Kyas*tL

Andr3yutzux.cL
Rang: Admin

masculin Cocos
Data nasterii : 25/08/1993
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 25
Localizare : Oltenita

Subiect: Descriere : Kyas*tL Vin Ian 15, 2010 11:39 pm

Sall eu sunt [KyAs] fac parte din clanul Shadow sunt alaturi de o echipa puterinika cu spirit de viatza si cu multa experientza in counter strike . Acum sa vb despre mine eu m-am apucat de counter strike cand aveam 14 bine ca nu jucam zi de zi , iar acum m-am apucat si eu mai klumea de el la batranete Smile) acum avand 19 ani . Ce pot sa mai spun imi face placere sa joc alaturi de clanul Shadow si va urez multa bafta celor care vor sa ne bata ca au nevoie de asa ceva si felicit toti colegii mei de echipa si ii felicit pentru efortul lor in toate meciurile !!!

Coded by Emanuel. Designed by The Unique

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
Forumgratuit.ro | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog