- Bun Venit pe Shadow Clan Forum .
- Cautam membri pentru echipa de Wow si FiFa .
- Asculta cea mai buna muzica alaturi de Deejay-ul nostru .
- Dati cu parerea la Sondajele Forumului.
- Staff'ul Shadow va ureaza o zi buna in continuare.

<script>
<table border="0" cellpadding="2" cellspacing="2" width="100%">
<tbody><tr><td class="content" align="center"><font size="3">

<span style="font-weight: bold;"><script language="JavaScript1.2">

/Flashing Neon /

var message="Shadow Clan"
var neonbasecolor="blue"
var neontextcolor="Red"

AcasaAcasa    FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

• Alegeti un titlu cat mai explicit care reflecta problema voastra, daca titlul nu este relevant, nu vi se va raspunde pana nu-l editati.
• Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, wtf, gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Prin urmare astfel de limbaj nu este permis.
• Daca aveti o problema cu forumul dumneavoastra .pune-ti in fata titlului versiunea forumului(de exemplu [phpbb2] .[phpbb3] .[punBB] sau [invision] )

Descriere : AnDr3yuTzuX*cL

Andr3yutzux.cL
Rang: Admin

masculin Cocos
Data nasterii : 25/08/1993
Data de inscriere : 19/12/2009
Varsta : 25
Localizare : Oltenita

Subiect: Descriere : AnDr3yuTzuX*cL Sam Ian 16, 2010 12:26 pm

Salut ma numesc Oprea Catalin Andrei am 16 ani si locuiesc in municipiul Oltenita jud.Calarasi.Am inceput sa joc cs de la varsta de 8 ani,la inceput nu prea ma descurcam excelent,ma duceam la sala si nu prea reuseam sa ma ridic la un nivel cat de cat normal pierdeam mai tot timpul.A urmat o perioada in care am reusit sa progresez si sa imi arat mie ca pot sa joc Counter-Strike si ca pe viitor am o sansa sa fiu unul dintre cei mai buni.Mai tarziu cand am primit pc-ul cadou am incercat sa dau si o proba de pgl,dar nu am reusit sa intru .In urma cu 2 ani am infiintat clanul Shadow(sDw.) mergea destul de bine,insa a existat o cearta intre membrii clanului si apoi clanul a luat o pauza de 1 an.In anul 2009 am incercat sa readuc clanul la viata si sa strang niste jucatori destul de buni care sa stie sa faca diferenta intr-un meci.Clanul a inceput sa mearga destul de bine usor dar sigur cu viictorii nu spectaculoase la inceput am reusit sa ne creeam relatii de joc si sa ne imprietenim unii cu altii.Dupa aceasta clanul a inceput sa ia victorie dupa victorie si iatane ajunsi la 30 de victorii si nici o infrangere sper sa o tinem tot asa ,sa avem cat mai multe victorii.Va multumesc pentru timpul acordat citirii acestui text!

Coded by Emanuel. Designed by The Unique

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog