- Bun Venit pe Shadow Clan Forum .
- Cautam membri pentru echipa de Wow si FiFa .
- Asculta cea mai buna muzica alaturi de Deejay-ul nostru .
- Dati cu parerea la Sondajele Forumului.
- Staff'ul Shadow va ureaza o zi buna in continuare.

<script>
<table border="0" cellpadding="2" cellspacing="2" width="100%">
<tbody><tr><td class="content" align="center"><font size="3">

<span style="font-weight: bold;"><script language="JavaScript1.2">

/Flashing Neon /

var message="Shadow Clan"
var neonbasecolor="blue"
var neontextcolor="Red"

AcasaAcasa    FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

• Alegeti un titlu cat mai explicit care reflecta problema voastra, daca titlul nu este relevant, nu vi se va raspunde pana nu-l editati.
• Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, wtf, gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Prin urmare astfel de limbaj nu este permis.
• Daca aveti o problema cu forumul dumneavoastra .pune-ti in fata titlului versiunea forumului(de exemplu [phpbb2] .[phpbb3] .[punBB] sau [invision] )

Descriere : Legend

crt
Rang:

Data de inscriere : 16/01/2010

Subiect: Descriere : Legend Sam Ian 16, 2010 1:57 pm

Sall Dragi Tovarasi Smile Ma numesc Alexandru Cristian Masih ( ARAB ) Sunt un Membru nou al clanului Shadow, joc Counter-strike de aproximativ 5 Ani imi place foarte mult deoarece este un jok Plin de actiune. La inceput aveam 11 ani shi ma jucam cu botii nu aveam internet stateam mai mult acasa eram cel mai mare [BoT]. De la 12 ani am luato in serios si ma duceam la altii acasa unde aveau internet si ma jucam.Mai tarziu am invatat sa jok la sunet si sa trag prin pereti si incepusem sa iau ban pe majoritatea serverelor pe motiv k am wall. Acuma de la 14-15 ani am inceput sa imi fak aim`ul gen Harti Aim_map am jucat mult timp shi iatama acuma la 16 ani wall+ Aim la mine Smile) . tot ce vreau este ca mai tarziu sa imi organizez un clan foarte bun Din Bucuresti Sa jucam si sa castigam cat mai multe meciuri. Apoi sa ne inscriem in PGL. Avand in vedere k CS este si un jok de gandire tot ce vreau este sa ajut clanul Shadow sa devina un clan mai experimentat in acest domeniu. Sall!.

Coded by Emanuel. Designed by The Unique

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit