- Bun Venit pe Shadow Clan Forum .
- Cautam membri pentru echipa de Wow si FiFa .
- Asculta cea mai buna muzica alaturi de Deejay-ul nostru .
- Dati cu parerea la Sondajele Forumului.
- Staff'ul Shadow va ureaza o zi buna in continuare.

<script>
<table border="0" cellpadding="2" cellspacing="2" width="100%">
<tbody><tr><td class="content" align="center"><font size="3">

<span style="font-weight: bold;"><script language="JavaScript1.2">

/Flashing Neon /

var message="Shadow Clan"
var neonbasecolor="blue"
var neontextcolor="Red"

AcasaAcasa    FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

• Alegeti un titlu cat mai explicit care reflecta problema voastra, daca titlul nu este relevant, nu vi se va raspunde pana nu-l editati.
• Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, wtf, gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Prin urmare astfel de limbaj nu este permis.
• Daca aveti o problema cu forumul dumneavoastra .pune-ti in fata titlului versiunea forumului(de exemplu [phpbb2] .[phpbb3] .[punBB] sau [invision] )

Echipe noi!

Shadow. Danny <3
Rang: Admin

masculin Mistret
Data nasterii : 13/03/1995
Data de inscriere : 18/09/2009
Varsta : 23
Distractii / Pasiuni : Music.

Subiect: Echipe noi! Joi Feb 04, 2010 11:06 pm

În primul rând salutare tuturor!
După cum v-am promis, avem două echipe noi în comunitate şi odată cu ele, câţiva băieţi noi în staff!
Vreau să subliniez că am fost mult timp în căutare de jucători competenţi, talentaţi şi profesionişti ca cei pe care i-am găsit chiar în oraşul nostru natal, Olteniţa judeţul Călăraşi. Ei ne vor reprezenta cu mândrie la toate competiţiile ce vor urma.

- FIFA :
Mitu "LauRy" Laurenţiu - 17 ani, Olteniţa.

Cu această ocazie, LauRy declară pentru forum-ul Shadow Gaming:
LauRy - Mulţumesc comunitaţii Shadow pentru că mi-a dat o şansă şi pentru că m-au luat sub aripa lor. Sper sa fie un început bun pentru mine şi echipă iar la urmatoarele concursuri naţionale sau internaţionale să luam un loc cât mai sus pe podium!

~ VOI REVENII CU UPDATE DESPRE NOILE ECHIPE IN CURAND~

Coded by Emanuel. Designed by The Unique

creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Statistici | Contact | Semnaleaza un abuz
creeaza un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog